• 636795140587703208_1_1.jpg
  • 636795140678654806_1.jpg
  • 636795140790554607_2.jpg
  • 636795140871840962_3.jpg

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Jak spala

ID Aukce: 1030
Olej, plátno, 92cm x 110 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:37:00

1 000 Kč