• 636795989200933206_hanak.jpg
  • 636795989317270853_hanak1.jpg
  • 636795989407331661_hanak2.jpg

Hanák Miroslav

*1946 +

V kantýně

ID Aukce: 1033
Olej, plátno, 75 cm x 93 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:40:00

100 Kč