• 636795990888873744_holzelova.jpg
  • 636795990994376156_holzelova1.jpg
  • 636795991423209651_holzelova2.jpg
  • 636795991543046526_holzelova3.jpg

Hölzelová Hana

*1927 +

Okno na sídlišti

ID Aukce: 1034
Olej, plátno, 75 cm x 90 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:41:00

100 Kč

XEC09458 160024.01.2019 19:52:36
USG51172 150028.12.2018 10:53:06