• 636796003998073611_1neznamy.jpg
  • 636796004174421712_neznamy.jpg
  • 636796004286179171_neznamy1.jpg

Nesignováno

Les

ID Aukce: 1035
Olej, plátno, 110 cm x 83 cm. Nesignováno, Jaroslav Trnka ?
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:42:00

100 Kč