Aukce Pastviny Kalous Jan
  • 636796012801777854_kalous3.jpg
  • 636796012138996779_1kalous.jpg
  • 636796012311432208_kalous.jpg
  • 636796012581197009_kalous1.jpg
  • 636796012688783335_kalous2.jpg

Kalous Jan

Pastviny

ID Aukce: 1038
Olej, sololit, 50 cm x 120 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 24. 1. 2019 20:45:00

100 Kč