• 636796026257620156_duba.jpg
  • 636796026371988423_duba1.jpg
  • 636796026461876018_duba2.jpg

Duba Jiří

Dílna III.

ID Aukce: 1044
Olej, plátno, 50 cm x 60 cm. Nesignováno. Na zadní straně štítek z díla.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:51:00

100 Kč

URI53410 150024.01.2019 20:44:08