• 636796033542594804_maly1.jpg
  • 636796033649761903_maly2.jpg
  • 636796033412389795_maly.jpg

Malý Jiří

*1929 +

ID Aukce: 1045
Olej, plátno, 50 cm x 60 cm. Signováno na zadní straně, nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:52:00

100 Kč

VRS29344 100024.01.2019 19:22:25