Aukce Zátiší Cechl Jan
  • 636796040978681027_cechl.jpg
  • 636796041090314456_cechl1.jpg
  • 636796041188607460_cechl2.jpg
  • 636796041288490867_cechl3.jpg
  • 636796040753468522_1cechl.jpg

Cechl Jan

ID Aukce: 1049
Olej, plátno, 110 cm x 130 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 24. 1. 2019 20:56:00

100 Kč

NCR56106 200023. 1. 2019 11:46:13