• 636802242562014009_bauch4.jpg
  • 636802242494573404_bauch2.jpg
  • 636802242326212586_bauch1.jpg
  • 636802242404833553_bauch.jpg

Bauch Jan

*1898 +1995

Jan Hus

ID Aukce: 1063
Kombinovaná technika, 32 cm x 23 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:10:00

500 Kč

Příhozů: 37

VTQ90180 550023.01.2019 8:30:01
IUM42153 500023.01.2019 8:26:17
VTQ90180 490023.01.2019 8:26:07
IUM42153 480023.01.2019 8:26:07
VTQ90180 470023.01.2019 8:25:56
IUM42153 460023.01.2019 8:22:02
VTQ90180 450023.01.2019 8:21:51
IUM42153 440023.01.2019 8:21:51
VTQ90180 430023.01.2019 8:21:41
IUM42153 420023.01.2019 8:21:41
VTQ90180 410023.01.2019 8:21:31
IUM42153 400022.01.2019 11:57:35
VTQ90180 390022.01.2019 11:57:34
IUM42153 380022.01.2019 11:57:24
VTQ90180 370022.01.2019 11:57:24
IUM42153 360022.01.2019 11:57:14
VTQ90180 350016.01.2019 13:03:23
JHI71126 340016.01.2019 13:03:14
VTQ90180 330014.01.2019 21:36:52
QQM33076 320014.01.2019 21:36:45
VTQ90180 310006.01.2019 12:09:40
QQM33076 300006.01.2019 12:09:30
VTQ90180 290006.01.2019 12:09:30
QQM33076 280006.01.2019 12:09:20
VTQ90180 270006.01.2019 12:09:20
QQM33076 260006.01.2019 12:09:10
VTQ90180 250006.01.2019 12:09:10
QQM33076 240006.01.2019 12:08:59
VTQ90180 230006.01.2019 12:08:59
QQM33076 220006.01.2019 12:08:49