• 636803835584395136_kal5.jpg
  • 636803835651780743_kal4.jpg
  • 636803835727989646_kal7.jpg
  • 636803835805382851_kal6.jpg

Kaloč Otakar

*1978 +

Zimní krajina

ID Aukce: 1076
Akryl, olej, sololit, 14 cm x 17 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:23:00

100 Kč

RFH13773 200022.01.2019 11:58:36