• 636471361775396854_svo.JPG
  • 636471361950174307_svo2.JPG
  • 636471362038704158_svo3.JPG
  • 636471361866499673_svo1.JPG
  • 636471361654058736_1svo.JPG

Svoboda A.J.

Lesní cesta

ID Aukce: 1079
Olej, dřevotříska, 93 cm x 136 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:26:00

1 000 Kč