• 636471351468362231_1vlcek.JPG
  • 636471351760391287_vlcek2.JPG
  • 636471351944413194_vlcek4.JPG
  • 636471351566644396_vlcek.JPG
  • 636471351664686351_vlcek1.JPG
  • 636471351845083862_vlcek3.JPG

Vlček Jindřich

*1885 +1968

Sibiřská vesnice

ID Aukce: 1080
Olej, plátno, 48 cm x 78 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Vystavováno v Topičově salonu. Vlevo dole přípis.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:27:00

100 Kč

CEP51093 450024.01.2019 17:05:20