Aukce Slunečnice Pavlík Václav
  • 636510880846212808_1pavlik.JPG
  • 636510880908669166_pavlik.JPG
  • 636510881011535537_pavlik2.JPG
  • 636510880962775361_pavlik1.JPG

Pavlík Václav

*1901 +1966

Slunečnice

ID Aukce: 1082
Olej, plátno, 95 cm x 117 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 24. 1. 2019 21:29:00

500 Kč