Aukce Slunečnice Pavlík Václav

Pavlík Václav

*1901 +1966

Slunečnice

ID Aukce: 1082
Olej, plátno, 95 cm x 117 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
9 000 Kč
9 000 Kč