Aukce Chalupy z Rohatce Kalvoda Alois
  • 636906734934904337_kalvoda1.JPG
  • 636906735041637414_kalvoda.JPG
  • 636906735146878446_kalvoda2.JPG
  • 636906735346116409_kalvoda4.JPG
  • 636906735484764549_kalvoda6.JPG
  • 636906735243598177_kalvoda3.JPG
  • 636906735588585831_kalvoda5.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Chalupy z Rohatce

ID Aukce: 1086
Olej, plátno, 133 cm x 133 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1910. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Rám místy poškozen. Vzadu staré číslo z výstavy. Publikováno. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

280 000 Kč

470 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 19:06:42

10 000 Kč

Příhozů: 20

IQC14202 47000028. 5. 2019 19:01:42
WUH11623 46000028. 5. 2019 19:01:38
IQC14202 45000028. 5. 2019 18:57:06
WUH11623 44000028. 5. 2019 18:56:58
IQC14202 43000028. 5. 2019 18:54:13
WUH11623 42000028. 5. 2019 18:54:11
IQC14202 41000028. 5. 2019 18:53:11
WUH11623 40000028. 5. 2019 18:53:09
IQC14202 39000028. 5. 2019 18:51:19
WUH11623 38000028. 5. 2019 18:51:11
IQC14202 37000028. 5. 2019 18:45:52
WUH11623 36000028. 5. 2019 18:45:49
IQC14202 35000028. 5. 2019 18:37:11
WUH11623 34000028. 5. 2019 18:37:03
IQC14202 33000028. 5. 2019 18:21:44
WUH11623 32000028. 5. 2019 18:21:40
IQC14202 31000028. 5. 2019 18:14:46
WUH11623 30000028. 5. 2019 18:14:43
IQC14202 29000015. 4. 2019 7:54:20
RLL51203 28000012. 4. 2019 15:44:06