Aukce Ženy Filla Emil
  • 636868595944232867_filla1.JPG
  • 636868596087027597_filla3.JPG
  • 636868596015640090_filla2.JPG
  • 636868595860786552_filla.JPG

Filla Emil

*1882 +1953

Ženy

ID Aukce: 1087
Kombinovaná technika, 28 cm x 43 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno, UV sklo. Provenience : sbírka Emanuela Hloupého.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 19:11:38

10 000 Kč

Příhozů: 14

AJT15373 15000028. 5. 2019 19:06:38
WBP95264 14000028. 5. 2019 19:06:19
AJT15373 13000028. 5. 2019 19:01:32
WBP95264 12000028. 5. 2019 19:01:24
AJT15373 11000028. 5. 2019 19:00:48
WBP95264 10000028. 5. 2019 19:00:37
AJT15373 9500028. 5. 2019 19:00:10
WBP95264 9000028. 5. 2019 19:00:00
AJT15373 8500028. 5. 2019 18:59:37
WBP95264 8000028. 5. 2019 18:59:16
AJT15373 7500028. 5. 2019 18:58:31
WBP95264 7000028. 5. 2019 18:58:06
AJT15373 6500028. 5. 2019 18:43:06
FQM69754 6000031. 3. 2019 12:57:16