Aukce Ženy Filla Emil

Filla Emil

*1882 +1953

Ženy

ID Aukce: 1087
Kombinovaná technika, 28 cm x 43 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno, UV sklo. Provenience : sbírka Emanuela Hloupého.

Vyvolávací cena
60 000 Kč
150 000 Kč