Aukce Krajina u Hlinska Kaván František
  • 636884131975364501_kavan.JPG
  • 636884132030052280_kavan1.JPG
  • 636884132078802763_kavan3.JPG
  • 636884132125678496_kavan2.JPG

Krajina u Hlinska

ID Aukce: 1096
Olej, karton, 40 cm x 52 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1925. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

32 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 19:12:00

5 000 Kč

Příhozů: 21

BDU13076 6000028. 5. 2019 17:41:17
NEF83537 5500028. 5. 2019 17:36:11
BDU13076 5000028. 5. 2019 17:36:01
NEF83537 4900028. 5. 2019 17:36:01
BDU13076 4800028. 5. 2019 17:35:51
NEF83537 4700028. 5. 2019 17:34:09
BDU13076 4600028. 5. 2019 17:34:00
NEF83537 4500028. 5. 2019 17:30:14
BDU13076 4400028. 5. 2019 17:30:04
NEF83537 4300028. 5. 2019 17:30:04
BDU13076 4200028. 5. 2019 17:29:54
NEF83537 4100028. 5. 2019 17:29:54
BDU13076 4000028. 5. 2019 17:29:43
NEF83537 3900028. 5. 2019 17:29:43
BDU13076 3800028. 5. 2019 17:29:33
NEF83537 3700026. 5. 2019 22:53:07
BDU13076 3600026. 5. 2019 22:52:59
NEF83537 3500019. 5. 2019 19:15:50
DNQ27482 3400014. 5. 2019 11:18:36
WFN75109 3300014. 5. 2019 8:31:38
DNQ27482 3200012. 4. 2019 15:47:34