Aukce Víra, naděje, láska Mánes Václav
  • 636868591602134322_1zeny.jpg
  • 636868591785004813_zeny.jpg
  • 636868591898699696_zeny2.jpg

Mánes Václav

*1793 +1858

Víra, naděje, láska

ID Aukce: 1097
Olej, plátno, 61 cm x 72 cm. Nesignováno. Kolem roku 1840. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

90 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 19:13:00

5 000 Kč

NKM07774 9000024. 5. 2019 14:03:09