• 636868668219183036_saudek1.JPG
  • 636868668299997898_saudek2.JPG

Saudek Jan

*1935 +

The blessed virgin Jane

ID Aukce: 1102
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30,5 cm x 34,5 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:21:59

1 000 Kč

CZI81398 1800028.05.2019 19:16:59
XFL66021 1700028.05.2019 19:16:56
CZI81398 1600028.05.2019 19:14:57
PNU81074 1500013.03.2019 16:10:26