Aukce Pohled do krajiny Lolek Stanislav
  • 636770189341700602_lolek5.jpg
  • 636770188991310392_lolek1.jpg
  • 636770189222606856_lolek4.jpg
  • 636770188859085450_lolek.jpg
  • 636770189107290875_lolek2.jpg

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1118
Olej, plátno, fixované na kartonu, 56 cm x 70 cm. Signováno a datováno 1922 vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 19:34:00

1 000 Kč

LLS05638 1900028. 5. 2019 18:54:23
QDD69549 1800028. 5. 2019 18:54:19
LLS05638 1700028. 5. 2019 16:54:28
QDD69549 1600028. 5. 2019 15:52:54
LLS05638 1500027. 5. 2019 17:19:27