Aukce Pařížanky Dědina Jan
  • 636868622755420175_1dedina.jpg
  • 636868622856074786_dedina.jpg
  • 636868622965828745_dedina1.jpg
  • 636868623055862527_dedina2.jpg

Dědina Jan

*1870 +1955

Pařížanky

ID Aukce: 1119
Kolorovaná litografie, 44 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 19:35:00

500 Kč