• 636868625008308374_1simunek.jpg
  • 636868625253640387_simunek1.jpg
  • 636868625174714236_simunek.jpg
  • 636868625323585628_simunek2.jpg

Šimůnek Jaroslav

*1872 +1939

Praha

ID Aukce: 1120
Olej, karton, 68 cm x 86 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:36:00

1 000 Kč

ONT51732 1000028.05.2019 18:54:57
VPK64400 950028.05.2019 15:54:14
ONT51732 900013.05.2019 22:23:04
UHI56399 850013.05.2019 13:00:28
ONT51732 800012.04.2019 14:09:57