Aukce Kostel sv. Anny - Kostelec n. O. Blažek Tomáš Josef
  • 636875680339901178_blazek3.JPG
  • 636875680182834705_blazek1.JPG
  • 636875680253337815_blazek2.JPG
  • 636875680098901294_blazek.JPG

Blažek Tomáš Josef

*1884 +1962

Kostel sv. Anny - Kostelec n. O.

ID Aukce: 1121
Olej, plátno, 60 cm x 73 cm. Signováno a datováno 1932 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 19:40:00

500 Kč

BQY88663 500028. 5. 2019 19:35:00