• 636875683300974749_fiala2.JPG
  • 636875682996113804_1fiala.JPG
  • 636875683226561904_fiala1.JPG
  • 636875683130467421_fiala.JPG

Fiala Josef

*1882 +1963

U chalupy

ID Aukce: 1123
Olej, plátno, fixované na kartonu, 50 cm x 66 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:42:19

500 Kč

IZL61352 700028.05.2019 19:37:19
XVE80231 650028.05.2019 17:29:33
SXO19778 600028.05.2019 17:29:23
XVE80231 550014.05.2019 20:06:45
WFK21090 500011.03.2019 16:46:30