• 636879079539790935_setelik.JPG
  • 636879079609640589_setelik2.JPG
  • 636879079683701027_setelik3.JPG
  • 636879079466931828_setelik1.JPG

Šetelík Jaroslav

*1881 +1955

Akt - socha

ID Aukce: 1127
Akvarel, 35 cm x 25 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 300 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:43:00

100 Kč

JBR52485 230020.05.2019 21:47:09
MGK62103 220020.05.2019 21:47:05
JBR52485 210013.05.2019 13:01:37
OIX03769 200022.04.2019 11:40:49