• 636885101087699836_sigmund1.jpg
  • 636885101167409826_sigmund.jpg
  • 636885101247111499_sigmund2.jpg
  • 636885101309509562_sigmund3.jpg

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

Na zahradě

ID Aukce: 1138
Olej, deska, 51,5 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 19:54:00

100 Kč

VAI26078 350026.04.2019 21:10:12