• 636885818207517091_janecek.JPG
  • 636885818291274254_janecek1.JPG
  • 636885818444333464_janecek3.JPG
  • 636885818365337521_janecek2.JPG

Janeček Ota

*1919 +1996

Ptáček

ID Aukce: 1139
Pastel, 40 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1985 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:07:06

1 000 Kč

PPY74374 2400028.05.2019 20:02:06
NUZ20830 2300028.05.2019 19:57:28
PPY74374 2200028.05.2019 19:52:55
NUZ20830 2100028.05.2019 19:25:54
PIL81654 2000015.05.2019 14:08:56
ENS42870 1900014.05.2019 20:08:27
NUZ20830 1800002.04.2019 14:52:20