Aukce Letní krajina Hůrka Otakar
  • 636893642643260309_hurka3.JPG
  • 636893642807500675_hurka2.JPG
  • 636893642734843706_hurka1.JPG
  • 636893642548269693_1hurka3.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Letní krajina

ID Aukce: 1145
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 20:01:00

1 000 Kč

QRO10144 1000028. 5. 2019 16:28:17