• 636893651831753051_1warhol6.JPG
  • 636893651900095395_warhol6.JPG
  • 636893652024316984_warhol8.JPG
  • 636893651970721054_warhol7.JPG

Warhol Andy

*1928 +1987

"The star"

ID Aukce: 1148
Litografie, ruční papír, velikost listu 56,5 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslo 86/100. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

10 500 Kč

10 500 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:04:00

1 000 Kč