Aukce Pohled do lesa Olgyai Viktor

Olgyai Viktor

*1870 +1929

Pohled do lesa

ID Aukce: 116
Olej, plátno, 70 x 100 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč