• 636776341618978041_wichera1.jpg
  • 636776341710553630_wichera.jpg
  • 636776341802429599_wichera2.jpg
  • 636776341876891040_wichera3.jpg

Wichera Raimund Ritter von

*1862 +1925

ID Aukce: 1162
Olej, plátno, 100 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:18:00

1 000 Kč