• 636770183128166217_vobecky.jpg
  • 636770183257797528_vobecky1.jpg
  • 636770183377642541_vobecky2.jpg

Vobecký František

*1902 +1991

ID Aukce: 1163
Olej, plátno, 58 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Nerámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:19:00

1 000 Kč