• 636591495448634022_trnka2.JPG
  • 636591495558791637_trnka3.JPG
  • 636591495111089781_1trnka.JPG
  • 636591495232074786_trnka.JPG
  • 636591495323016085_trnka1.JPG

Trnka Jaroslav

*1924 +1986

Kostel v Záběhlicích

ID Aukce: 1167
Olej, plátno, 92 cm x 73 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 920 Kč

2 020 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:27:07

100 Kč

FLH56395 202028.05.2019 20:22:07
XRZ08891 192012.05.2019 10:10:34