Aukce Karlův most Fojtík Quido
  • 636465344174864288_most.JPG
  • 636465344237127726_most1.JPG
  • 636465344117492136_1most.JPG

Fojtík Quido

*1926 +1995

Karlův most

ID Aukce: 1171
Akryl, karton, 60 cm x 80 cm, signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 560 Kč

2 560 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 20:27:00

100 Kč

KIM14173 256028. 5. 2019 19:23:02