• 636465363553813953_1podzemna.JPG
  • 636465363732424805_podzemna1.JPG
  • 636465363836075464_podzemna3.JPG
  • 636465363672250498_podzemna.JPG
  • 636465363784431991_podzemna2.JPG

Podzemná Anna

Tvořící se země

ID Aukce: 1174
Akryl, deska, 111 cm x 88 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 120 Kč

5 120 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:30:00

500 Kč

NPX48384 512014.05.2019 8:16:30