• 636591439670610398_1pospisil.JPG
  • 636591439758528177_pospisil.JPG
  • 636591439812970309_pospisil1.JPG
  • 636591439920556763_pospisil2.JPG
  • 636591439969840265_pospisil3.JPG
  • 636591440018145155_pospisil4.JPG

Pospíšil Václav

*1930 +

Hořící uhelná stěna

ID Aukce: 1180
Olej, plátno, 110 cm x 120 cm. Signováno vpravo dole. Malba poškozena.
Vyvolávací cena:

3 840 Kč

3 840 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:36:00

100 Kč