• 636916242305614071_vondracek1.JPG
  • 636916242416396436_vondracek2.JPG
  • 636916242630360207_vondracek3.JPG
  • 636916242365927418_vondrace.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Jarní krajina

ID Aukce: 1188
Olej, karton, 46 cm x 64 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 900 Kč

Aukce končí: 28.05.2019 20:44:00

100 Kč

HIP30617 190028.05.2019 13:13:03
CGY87866 180028.05.2019 13:12:53
HIP30617 170028.05.2019 13:12:52
CGY87866 160028.05.2019 13:12:42
HIP30617 150024.05.2019 14:05:40