Aukce Buldoček Kaifosz Jiří
  • 636917101282908779_bul1.JPG
  • 636917101341816654_bul2.JPG
  • 636917101472139813_bul4.JPG
  • 636917101401045624_bul3.JPG
  • 636917101217608787_bul.JPG

Kaifosz Jiří

*1954 +

Buldoček

ID Aukce: 1193
Sádra, 27 cm x 48 cm. Signováno dole. Na několika místech poškozeno a neodborně restaurováno.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 28. 5. 2019 20:49:00

500 Kč