• 636988844546281180_holub1.JPG
  • 636988844744509752_holub2.jpg
  • 636988844829064433_holub3.JPG
  • 636988844635700106_holub.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Cesta do vsi

ID Aukce: 1195
Olej, plátno, 60 cm x 70 cm. Signováno a datováno vlevo dole, rok 1907. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

240 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:08:59

10 000 Kč

Účastníků: 10
Příhozů: 34

RKK42227 24000029.10.2019 19:03:58
YJR77243 23000029.10.2019 19:00:54
RKK42227 22000029.10.2019 18:47:48
YJR77243 21000029.10.2019 18:23:46
UBB43473 20000029.10.2019 18:10:37
WVL91310 19000029.10.2019 18:10:03
UBB43473 18000029.10.2019 17:56:45
YJR77243 17000029.10.2019 17:44:57
UBB43473 16000029.10.2019 17:44:47
YJR77243 15000029.10.2019 17:18:15
RKK42227 14000029.10.2019 17:18:07
YJR77243 13000029.10.2019 16:44:47
UBB43473 12000029.10.2019 16:05:14
WVL91310 11000028.10.2019 12:49:02
YJR77243 10000015.10.2019 0:20:43
UJV58156 9500015.10.2019 0:20:37
YJR77243 9000014.10.2019 23:18:25
QDD30779 8500013.10.2019 13:58:46
UJV58156 8000013.10.2019 13:55:40
QDD30779 7500013.10.2019 13:55:33
UJV58156 7000008.10.2019 16:10:11
SAA42213 6500008.10.2019 16:10:01
UJV58156 6000001.10.2019 12:22:48
TTA84234 5500028.09.2019 12:48:56
YJR77243 5000011.09.2019 19:50:25
RKK42227 3800009.09.2019 18:23:36
CZG83375 3700002.09.2019 11:47:36
IXU84471 3600022.08.2019 23:48:10
TTA84234 3500018.07.2019 15:29:41
RKK42227 2900018.07.2019 15:28:57