• 636988844546281180_holub1.JPG
  • 636988844744509752_holub2.jpg
  • 636988844829064433_holub3.JPG
  • 636988844635700106_holub.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Cesta do vsi

ID Aukce: 1195
Olej, plátno, 60 cm x 70 cm. Signováno a datováno vlevo dole, rok 1907. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

100 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:01:00

10 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 20

YJR77243 10000015. 10. 2019 0:20:43
UJV58156 9500015. 10. 2019 0:20:37
YJR77243 9000014. 10. 2019 23:18:25
QDD30779 8500013. 10. 2019 13:58:46
UJV58156 8000013. 10. 2019 13:55:40
QDD30779 7500013. 10. 2019 13:55:33
UJV58156 700008. 10. 2019 16:10:11
SAA42213 650008. 10. 2019 16:10:01
UJV58156 600001. 10. 2019 12:22:48
TTA84234 5500028. 9. 2019 12:48:56
YJR77243 5000011. 9. 2019 19:50:25
RKK42227 380009. 9. 2019 18:23:36
CZG83375 370002. 9. 2019 11:47:36
IXU84471 3600022. 8. 2019 23:48:10
TTA84234 3500018. 7. 2019 15:29:41
RKK42227 2900018. 7. 2019 15:28:57
TTA84234 2800018. 7. 2019 15:22:24
RKK42227 2700018. 7. 2019 15:20:12
TTA84234 2600018. 7. 2019 14:50:18
YJR77243 2500017. 7. 2019 14:14:11