• 637038209151920155_spala.jpg
  • 637038209216764612_SPALA_.jpg
  • 637038209480787186_spala5.jpg
  • 637038209282270698_spala2.jpg
  • 637038209337740058_spala3.jpg
  • 637038209410252178_spala4.jpg

Špála Václav

*1885 +1946

Kytice

ID Aukce: 1196
Olej, plátno, 61 cm x 46 cm. Signováno a datováno 1940 vlevo dole. Na rubu číslo obrazu 1298 a dvě závorky. Uvedeno v soupisu díla V. Špály. Z majetku architekta Adolfa Benše. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

250 000 Kč

650 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:02:00

50 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 15

KOB62340 65000015. 10. 2019 0:19:35
MGA61905 60000030. 9. 2019 20:23:06
ITE35280 55000030. 9. 2019 17:23:10
MGA61905 50000030. 9. 2019 15:37:44
ITE35280 41000030. 9. 2019 9:51:14
YDC10394 40000030. 9. 2019 9:51:07
ITE35280 39000030. 9. 2019 9:50:23
YDC10394 38000030. 9. 2019 9:50:20
ITE35280 37000029. 9. 2019 9:35:30
YDC10394 36000024. 9. 2019 15:01:09
MGA61905 35000017. 9. 2019 18:34:25
FYU74292 30000014. 9. 2019 18:05:02
ZWC95402 27000012. 9. 2019 10:33:20
FNW33572 26000012. 9. 2019 9:10:37
MGA61905 25000011. 9. 2019 19:49:17