• 636988858740536223_hudecek.JPG
  • 636988858831742208_hudecek1.JPG
  • 636988858631029317_1hudecek.JPG
  • 636988858986057584_hudecek2.JPG
  • 636988858906117967_hudecek3.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

U splavu

ID Aukce: 1197
Olej, tempera, 44 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:33:04

5 000 Kč

Příhozů: 26

KRH41802 6000029.10.2019 19:28:04
BGI57698 5500029.10.2019 19:24:08
JXY73038 5000029.10.2019 19:21:16
BGI57698 4800029.10.2019 19:20:13
JXY73038 4500029.10.2019 19:18:07
BGI57698 4100029.10.2019 19:17:51
JXY73038 4000029.10.2019 19:15:08
BGI57698 3600029.10.2019 19:14:10
JXY73038 3500029.10.2019 19:11:19
BGI57698 3200029.10.2019 19:11:02
JXY73038 3000029.10.2019 19:08:59
KRH41802 2600029.10.2019 19:08:33
BGI57698 2500029.10.2019 19:06:41
KRH41802 2400029.10.2019 19:04:35
BGI57698 2300029.10.2019 19:02:43
KRH41802 2200029.10.2019 19:00:23
BGI57698 2100029.10.2019 18:58:12
RPA41583 2000029.10.2019 17:55:47
KRH41802 1900029.10.2019 10:47:55
BGI57698 1800020.09.2019 21:19:38
RPA41583 1700020.09.2019 17:45:15
BGI57698 1600019.09.2019 21:05:37
HLA70117 1500019.09.2019 12:30:54
RPA41583 1400009.09.2019 18:23:59
MBP56506 1300002.09.2019 11:47:58
RPA41583 1200018.07.2019 15:21:16