• 636988858740536223_hudecek.JPG
  • 636988858831742208_hudecek1.JPG
  • 636988858631029317_1hudecek.JPG
  • 636988858986057584_hudecek2.JPG
  • 636988858906117967_hudecek3.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

U splavu

ID Aukce: 1197
Olej, tempera, 44 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:03:00

1 000 Kč

BGI57698 1800020. 9. 2019 21:19:38
RPA41583 1700020. 9. 2019 17:45:15
BGI57698 1600019. 9. 2019 21:05:37
HLA70117 1500019. 9. 2019 12:30:54
RPA41583 140009. 9. 2019 18:23:59
MBP56506 130002. 9. 2019 11:47:58
RPA41583 1200018. 7. 2019 15:21:16