Aukce Tání u říčky Kaván František
  • 636988861637078459_kavan1.JPG
  • 636988861264080135_1kavan.JPG
  • 636988861550611691_kavan.JPG
  • 636988861723516844_kavan2.JPG

Tání u říčky

ID Aukce: 1198
Olej, karton, 30 cm x 44 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

90 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:10:24

5 000 Kč

Příhozů: 34

XUF53933 9000029. 10. 2019 19:05:24
VXP68419 8500029. 10. 2019 19:05:16
XUF53933 8000029. 10. 2019 19:01:47
VXP68419 7500029. 10. 2019 19:01:40
XUF53933 7000029. 10. 2019 18:18:07
VXP68419 6500028. 10. 2019 16:39:56
XUF53933 6000028. 10. 2019 16:38:37
VXP68419 5500028. 10. 2019 16:38:34
XUF53933 5000028. 10. 2019 16:38:06
VXP68419 4900028. 10. 2019 16:37:57
XUF53933 4800028. 10. 2019 16:37:36
VXP68419 4700028. 10. 2019 16:37:31
XUF53933 4600028. 10. 2019 16:36:55
VXP68419 4500028. 10. 2019 16:36:50
XUF53933 4400028. 10. 2019 16:36:24
VXP68419 4300028. 10. 2019 16:36:18
XUF53933 4200028. 10. 2019 16:35:22
VXP68419 4100028. 10. 2019 16:35:12
XUF53933 4000028. 10. 2019 16:34:41
VXP68419 3900028. 10. 2019 16:34:38
XUF53933 3800028. 10. 2019 16:34:00
VXP68419 3700028. 10. 2019 16:34:00
XUF53933 3600028. 10. 2019 12:28:30
VXP68419 3500022. 10. 2019 22:47:26
TRC63562 3400022. 10. 2019 22:47:03
VXP68419 3300022. 10. 2019 22:47:01
TRC63562 3200022. 10. 2019 22:46:43
VXP68419 3100022. 10. 2019 22:46:37
TRC63562 3000022. 10. 2019 22:45:22
VXP68419 2900022. 10. 2019 22:45:15