• 636988861637078459_kavan1.JPG
  • 636988861264080135_1kavan.JPG
  • 636988861550611691_kavan.JPG
  • 636988861723516844_kavan2.JPG

Tání u říčky

ID Aukce: 1198
Olej, karton, 30 cm x 44 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:04:00

1 000 Kč

VXP68419 2500024. 7. 2019 22:11:15