• 637032863776404146_uprka.JPG
  • 637032863864856448_uprka1.JPG
  • 637032864039051196_uprka3.JPG
  • 637032863956060125_uprka2.JPG

Uprka Joža

*1861 +1940

Senoseč

ID Aukce: 1199
Olej, plátno, 72,5 cm x 97 cm. Signováno vpravo dole. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

75 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:05:00

10 000 Kč

Příhozů: 9

HDC36841 13000015. 10. 2019 9:41:54
QBT03730 12000015. 10. 2019 0:21:05
HDC36841 1100007. 10. 2019 20:01:53
QBT03730 1000007. 10. 2019 20:01:31
HDC36841 950007. 10. 2019 20:01:22
QBT03730 900007. 10. 2019 20:01:01
HDC36841 850007. 10. 2019 20:00:59
QBT03730 800001. 10. 2019 12:23:40
KCD46735 7500016. 9. 2019 14:15:16