Aukce Senoseč Uprka Joža
  • 637032863776404146_uprka.JPG
  • 637032863864856448_uprka1.JPG
  • 637032864039051196_uprka3.JPG
  • 637032863956060125_uprka2.JPG

Uprka Joža

*1861 +1940

Senoseč

ID Aukce: 1199
Olej, plátno, 72,5 cm x 97 cm. Signováno vpravo dole. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

75 000 Kč

280 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:05:00

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 23

BDJ42337 28000029. 10. 2019 17:57:01
LCM93177 27000029. 10. 2019 17:45:07
BDJ42337 26000029. 10. 2019 17:45:05
LCM93177 25000029. 10. 2019 16:45:29
BDJ42337 24000029. 10. 2019 16:05:51
NJA49654 23000029. 10. 2019 11:48:30
HDC36841 21000028. 10. 2019 20:01:53
RKS92122 20000028. 10. 2019 19:25:28
HDC36841 19000028. 10. 2019 19:25:21
RKS92122 18000028. 10. 2019 19:24:48
HDC36841 17000028. 10. 2019 19:24:47
RKS92122 16000028. 10. 2019 19:23:56
HDC36841 15000028. 10. 2019 19:23:46
RKS92122 14000028. 10. 2019 11:31:36
HDC36841 13000015. 10. 2019 9:41:54
QBT03730 12000015. 10. 2019 0:21:05
HDC36841 1100007. 10. 2019 20:01:53
QBT03730 1000007. 10. 2019 20:01:31
HDC36841 950007. 10. 2019 20:01:22
QBT03730 900007. 10. 2019 20:01:01
HDC36841 850007. 10. 2019 20:00:59
QBT03730 800001. 10. 2019 12:23:40
KCD46735 7500016. 9. 2019 14:15:16