• 636079719479257500_1jelinek.JPG
  • 636079719569413750_jelinek.JPG
  • 636079719649882500_jelinek2.JPG
  • 636079719712851250_jelinek1.JPG

Jelínek Josef

*1871 +1945

Stařenka

ID Aukce: 12
Olej, karton, 45 x 30 cm. Signováno vpravo nahoře a datováno 1896. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:41:00

500 Kč

XHP17975 600011.10.2016 11:57:55