• 636988870469904345_pecinka1.JPG
  • 636988870359121945_pecinka.JPG
  • 636988870671088632_pecinka3.JPG
  • 636988870572717893_pecinka2.JPG

Pečínka František

*1869 +1917

Pohorská krajina

ID Aukce: 1200
Olej, plátno, 70 cm x 92 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1915. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:06:00

1 000 Kč

YKS56211 1900018. 7. 2019 15:22:28