• 636988854604590480_kirnig.JPG
  • 636988854704809533_kirnig1.JPG
  • 636988854781870911_kirnig2.JPG

Kirnig Alois

*1840 +1911

Idyla

ID Aukce: 1201
Olej, plátno, 133 cm x 68,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Nerámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

90 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:07:00

5 000 Kč