Aukce Podzimní nálada Panuška Jaroslav
  • 637044846388692741_panuska.JPG
  • 637044846476973689_panuska1.JPG
  • 637044846556349552_panuska2.JPG
  • 637044846645462515_panuska3.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Podzimní nálada

ID Aukce: 1202
Olej, plátno, 68 cm x 85 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1915. Rám silně poškozen, malba ve výborném stavu. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

44 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:08:00

1 000 Kč

ZHF02841 4600029. 10. 2019 12:18:49
VIA96779 4500029. 10. 2019 12:18:47
ZHF02841 4400028. 10. 2019 11:32:27