• 636988876939920159_JM.JPG
  • 636988877193938106_JM4.JPG
  • 636988877027834777_JM2.JPG
  • 636988876849378161_JM1.JPG
  • 636988877112529707_JM3.JPG

J.M. Monogram

Krajina s povozem

ID Aukce: 1203
Olej, plátno, 56 cm x 69 cm. Signováno J.M. a datováno 1880 vpravo dole. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

34 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:09:00

1 000 Kč

EIR78128 3400029.10.2019 17:49:24
GRT98859 3300029.10.2019 17:49:22
EIR78128 3200025.10.2019 14:40:53
SJE02285 3100025.10.2019 14:40:47
EIR78128 3000024.10.2019 18:59:02
SJE02285 2900024.10.2019 18:59:00
EIR78128 2800002.10.2019 23:44:00