• 636988880983428852_jansa.JPG
  • 636988881174616990_jansa2.JPG
  • 636988881257447074_jansa3.JPG
  • 636988881073972924_jansa1.JPG

Jansa Václav

*1859 +1913

Vlčí máky

ID Aukce: 1204
Olej, karton, 42,5 cm x 52,5 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:10:00

1 000 Kč

PHW27954 2000017. 7. 2019 14:18:05