Aukce Vlčí máky Jansa Václav
  • 636988880983428852_jansa.JPG
  • 636988881174616990_jansa2.JPG
  • 636988881257447074_jansa3.JPG
  • 636988881073972924_jansa1.JPG

Jansa Václav

*1859 +1913

Vlčí máky

ID Aukce: 1204
Olej, karton, 42,5 cm x 52,5 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

29 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:13:11

1 000 Kč

Příhozů: 10

WJW44394 2900029. 10. 2019 19:08:11
JEE95883 2800029. 10. 2019 18:48:12
WJW44394 2700029. 10. 2019 18:48:04
JEE95883 2600029. 10. 2019 18:44:15
WJW44394 2500029. 10. 2019 18:44:14
JEE95883 2400029. 10. 2019 18:35:50
WJW44394 2300029. 10. 2019 18:35:42
JEE95883 2200029. 10. 2019 18:00:26
SXY16861 2100027. 10. 2019 23:56:32
PHW27954 2000017. 7. 2019 14:18:05