Aukce Z Balkánu Mrkvička Jan Václav

Mrkvička Jan Václav

*1856 +1938

Z Balkánu

ID Aukce: 1205
Olej, karton, 50 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka.

Vyvolávací cena
70 000 Kč
130 000 Kč