Aukce Z Balkánu Mrkvička Jan Václav
  • 636770171599366452_mrkvicka.jpg
  • 636770171702549581_mrkvicka2.jpg
  • 636770170992067156_mrkvicka1.jpg
  • 636770171795522863_mrkvicka3.jpg

Mrkvička Jan Václav

*1856 +1938

Z Balkánu

ID Aukce: 1205
Olej, karton, 50 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:11:00

10 000 Kč

Příhozů: 10

SUI15124 13000029. 10. 2019 17:45:31
PYA07074 12000029. 10. 2019 17:45:07
SUI15124 11000029. 10. 2019 17:45:04
PYA07074 10000029. 10. 2019 17:44:57
SUI15124 9500029. 10. 2019 17:44:56
PYA07074 9000029. 10. 2019 17:44:36
SUI15124 8500029. 10. 2019 17:44:32
PYA07074 8000029. 10. 2019 17:42:42
SUI15124 7500029. 10. 2019 17:42:39
PYA07074 7000028. 10. 2019 16:01:40