Aukce Zátiší Rabas Václav

Rabas Václav

*1885 +1954

ID Aukce: 1206
Olej, plátno, 54 cm x 38 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Oboustranná malba. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
14 000 Kč